top of page
KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA - İSTANBUL

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA - İSTANBUL

EPDM ZEMİN KAPLAMA; Tartan zeminlerde kullanılan epdm kaplama saf kauçuktan oluşmaktadır. tartan kauçuk zemin üst katmanıdır. EPDM Dökme Kauçuk olarak da adlandırılmaktadır.

SBR Rulo Kauçuk Zemin

SBR Rulo Kauçuk Zemin

Atletizm Pistleri Tenis Kortları Basketbol Sahaları Voleybol Sahaları Yürüyüş Yolları Çok Amaçlı Spor Sahaları Açık veya Kapalı Spor Sahaları Isı ve Ses izolasyonu için SBR Rulo Kauçuk Zemin , EPDM Rulo Kauçuk Zemin İstanbul Kauçuk Zemin Kaplamaları Tartan Zemin Kaplaması Dökme Kauçuk Zemin Kaplama Ses Yakıtım Rulosu

SBR Tartan (Dökme) Kauçuk Zemin

SBR Tartan (Dökme) Kauçuk Zemin

Renkli ve UV dayanımlı SBR granüllerin poliüretan bağlayıcılarla karışımından elde edilerek yerinde dökme uygulaması yapılarak elde edilen karışımın demir oksit veya krom oksit ile renklendirilerek yapılan zemin kaplama sistemidir.

Kare Kauçuk Zemin Kaplaması

Kare Kauçuk Zemin Kaplaması

Kare Kauçuk Zemin Kaplaması; SBR Kare Kauçuk Zemin ve EPDM Kare Kauçuk Zemin kaplaması olarak iki ham madde ile üretilir, *Çoçuk oyun parklarında , Spor salonlarında , Yürüyüş yollarında , Okul bahçelerinde sıklıkla kullanılan bir ürünümüzdür, Esnek ve kaymaz zemindir.

Epdm  Tartan Zemin Kaplama

Epdm Tartan Zemin Kaplama

Tartan (Dökme) Kauçuk Zemin Kaplama , iki katmandan oluşan su geçirgen özelliğe sahip ham maddeleri EPDM ve SBR granül olan esnek bir spor zeminidir. Tartan Zemin (Dökme Kauçuk ) Uygulama Alanları; Atletizm pistlerinde, basketbol sahalarında, tenis kortlarında, çocuk oyun alanların ve kapalı spor alanlarında sıkça tercih edilen bir zemin kaplama türüdür.

gym Puzzle Spor Zemin Kaplama

gym Puzzle Spor Zemin Kaplama

Gym Puzzle Spor Zemin Kaplama Ürünümüz ; 60*60 ve 100*100 ölçülerinde üretilmektedir, Esnek bir zemin olup Alanınıza Şık bir görüntü sağlar.

Kauçuk dünyası zemin kaplama ürünleri,
Ağır ve sürekli kullanıma uygun diğer bütün zemin kaplamalarına kıyasla daha uzun ömürlü aşınmalara karşı dirençlidir.

Darbe emici ve şok emici özelliği ile Düşmelerden oluşan yaralanmalara karşı koruyucudur.

Kauçuk dünyası Zemin Kaplama çocuk oyun alanları, iç mekan Fitness salonları ve çok amaçlı kullanım alanlarının tamamında uygulanan bir üründür.

Kauçuk zemin kaplama ürünleri aynı zamanda besi çiftliklerinde inek yatağı ve Padoklarda tercih edilen bir zemin kaplama ürünüdür.

bottom of page